SPAWNSY

Ustawienia CS2 XANTARES: celownik, czułość, rozdzielczość i viewmodel

Kod celownika, czułość, rozdzielczość, viewmodel, ustawienia graficzne i opcje uruchamiania XANTARES, odczytane z dem meczów i odświeżane automatycznie.

AutorFlaviRedakcja SPAWNSY
Publikacja14 października 2026
Czytanie6 min
SekcjaEsports
Wyświetlenia354
Udostępnij
Ustawienia CS2 XANTARES: celownik, czułość, rozdzielczość i viewmodel

XANTARES (Ismailcan Dörtkardeş) zagrał na ośmiu Majorach i wygrał 1 z 51 turniejów LAN, w których wystąpił, według HLTV.

XANTARES

XANTARES (İsmailcan Dörtkardeş) gra w Aurora. Kraj: Turcja, wiek: 31 lat. Na tej stronie zebraliśmy w jednym miejscu celownik, czułość myszy, rozdzielczość, viewmodel, ustawienia graficzne, HUD i opcje uruchamiania XANTARES, odczytane z dema meczu.

Aktualne ustawienia CS2 XANTARES: 400 DPI i czułość 2.3 (920 eDPI), rozdzielczość 1024x768, viewmodel FOV 60, kod celownika CSbTEaGDR5GhNAifhXfx8dnavVdRCvsLSCeTDvSS8ndJQE. Każda liczba poniżej pochodzi z naszej bazy 209 zawodników i odświeża się automatycznie, gdy przetworzymy nowsze demo meczu.

DPI
400
Czułość
2.3
eDPI
920
cm / 360°
45.2
Czułość zoom
1.1

Celownik XANTARES: kod i ustawienia

Celownik XANTARES: styl static cross, kolor zielony, bez kropki w środku. W nowym formacie kodu długość to 5, grubość 1, a odstęp 5. Ten styl ma 95% z 209 zawodników w naszej bazie, a kropkę w środku ma 16 z nich. Wklej kod w polu importu celownika w ustawieniach gry albo użyj komend konsoli poniżej. Jeśli starszy kod przestał działać po aktualizacji z października 2026, nasz konwerter zamieni go na nowy format.

XANTARES

Kod celownika

CSbTEaGDR5GhNAifhXfx8dnavVdRCvsLSCeTDvSS8ndJQE

Celownik

cl_crosshairstyle 4
cl_crosshair_length 5
cl_crosshair_thickness 1
cl_crosshair_gap 5
cl_crosshair_screen_height 768
cl_crosshaircolor_r 50
cl_crosshaircolor_g 250
cl_crosshaircolor_b 50
cl_crosshaircolor_a 255
cl_crosshairoutline_r 0
cl_crosshairoutline_g 0
cl_crosshairoutline_b 0
cl_crosshairoutline_a 255
cl_crosshairdot 0
cl_crosshair_t 0
cl_crosshair_drawoutline 0
cl_crosshair_recoil 0
cl_crosshair_dynamic_splitdist 5
cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio 0.35
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod 1
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod 0.5
cl_crosshair_dynamic_spread_limit 181
cl_ironsight_dot_scale 1
cl_ironsight_usecrosshaircolor 0

Czułość XANTARES: DPI i eDPI

XANTARES gra na 400 DPI z czułością 2.3, co daje 920 eDPI i około 45.2 cm ruchu myszą na pełny obrót o 360° (przy domyślnym yaw 0,022). To średnia czułość: wyższa niż u 64% z 194 zawodników z zapisaną czułością. Mediana pro graczy w naszej bazie to 800 eDPI, czyli 52 cm na 360°. Te same 400 DPI ma 44% zawodników. Czułość zoomu to 1.1, a prędkość wskaźnika w Windowsie 6 z 11.

Rozdzielczość XANTARES i ustawienia ekranu

XANTARES gra w rozdzielczości 1024x768 (4:3), skalowanie: Stretched, tryb: Fullscreen, 360 Hz. Proporcje 4:3 wybiera 80% z 192 zawodników z zapisanymi ustawieniami ekranu, a dokładnie 1024x768 używa 7%.

Ekran

Rozdzielczość
1024x768
Proporcje
4:3
Skalowanie
Stretched
Tryb
Fullscreen
Odświeżanie
360 Hz
Jasność
100%

Viewmodel XANTARES

XANTARES ma viewmodel_fov 60 i przesunięcia 1 / 1 / -1. To samo pole widzenia ma 5% zawodników, a dokładnie ten zestaw 5 z 194. Najczęstszy zestaw w naszej bazie to 68 / 2.5 / 0 / -1.5, który ma 139 zawodników.

Viewmodel

viewmodel_fov 60
viewmodel_offset_x 1
viewmodel_offset_y 1
viewmodel_offset_z -1
viewmodel_presetpos 1

Ustawienia graficzne XANTARES

XANTARES ma jakość cieni: Low, tak jak 19% zawodników. Limit klatek to 600 FPS, a mediana limitu wśród pro graczy to 500. NVIDIA Reflex: Disabled. Pełna lista poniżej.

Ustawienia graficzne

Max FPS
600
Boost Player Contrast
Włączone
V-Sync
Wyłączone
Antyaliasing
4x MSAA
Jakość cieni
Low
Cienie dynamiczne
All
Model / tekstury
Low
Filtrowanie tekstur
Anisotropic 4x
Shadery
Low
Cząsteczki
Low
Ambient Occlusion
Disabled
HDR
Quality
NVIDIA Reflex
Disabled
NVIDIA G-Sync
Disabled
FidelityFX Super Resolution
Disabled (Highest Quality)

HUD i radar XANTARES

HUD i radar XANTARES: przybliżenie mapy radaru 0.35, skala HUD 1.

HUD i radar

Skala HUD
1
Kolor HUD
Team Color
Radar wyśrodkowany
Włączone
Radar obraca się
Włączone
Kwadratowy przy tabeli
Włączone
Rozmiar radaru
0.984098
Przybliżenie mapy
0.35

Opcje uruchamiania XANTARES

Opcje uruchamiania

-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -freq 360 -novid -console -tickrate 128 -d3d9ex

Ustawienia CS2 XANTARES: pytania i odpowiedzi

Jaką czułość ma XANTARES w CS2?

XANTARES gra na 400 DPI z czułością 2.3, czyli 920 eDPI i około 45.2 cm na 360°.

Jaki kod celownika ma XANTARES?

Aktualny kod celownika XANTARES to CSbTEaGDR5GhNAifhXfx8dnavVdRCvsLSCeTDvSS8ndJQE. Jest w nowym formacie kodu, używanym od aktualizacji z października 2026.

W jakiej rozdzielczości gra XANTARES?

XANTARES gra w rozdzielczości 1024x768 (4:3), skalowanie: Stretched.

Jaki viewmodel ma XANTARES?

XANTARES ma viewmodel_fov 60 i przesunięcia 1, 1 oraz -1.

Jakie opcje uruchamiania ma XANTARES?

XANTARES używa opcji uruchamiania: -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -freq 360 -novid -console -tickrate 128 -d3d9ex.

Jak aktualne są ustawienia XANTARES na tej stronie?

Odczytujemy je z ostatniego dema meczu lub opublikowanych ustawień zawodnika i odświeżamy automatycznie, gdy przetworzymy nowsze. Ostatnie sprawdzenie: 15 września 2026.

Ustawienia ostatnio sprawdzone: 15 września 2026. Strona odświeża się automatycznie.

Baza pro graczy

Sprawdź ustawienia innych zawodników

Kody celowników i ustawienia 209 pro graczy, odczytane z demek meczów.

Zobacz wszystkich 209 zawodników

Komentarze

Dyskusja

Dołącz do rozmowy pod publikacją.

0 wpisy

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się, aby komentować i odpowiadać innym użytkownikom.

Zaloguj się

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję jako pierwszy.

Czytaj dalej

Wszystkie wpisy